Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Vezi rezultatele

Facebook
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)

razvanX (3410)

trasnit08 (3153)

Alex.B (3121)

Valentin (2612)

razvan 1997 (2190)

alexutzu (2020)

alexandru04bos1 (1989)

Florinel (1696)

ducu (1458)

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba?

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 3]

1 Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Feb 08, 2010 1:33 am

Valentin

Varlavu
Varlavu
Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba?

Vezi profilul utilizatorului http://www.trasnitii.com

2 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Feb 08, 2010 1:46 am

Valentin

Varlavu
Varlavu
Am auzit pe internet zvonuri ca vandame ar fii nepotul lui Marlanu ...si l-as intreba daca este doar un zvon sau chiar este nepotul lui Marlanu

3 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Mar Feb 09, 2010 3:46 pm

Edytza

Caporal
Caporal
Chiar este :D uite-te atent la episodul 500 parca ... acolo Toni spune ca este adevarat ca "Vandame" e nepotul lui si ca

Vezi profilul utilizatorului

4 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Feb 11, 2010 9:15 pm

da bine zice edytza

Vezi profilul utilizatorului http://filmeonlineeu.at.ua

5 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Feb 15, 2010 2:20 am

pupazel

Colonel
Colonel
e o informatie folositoare chiar nu stiam....si cred ca ias cere un autograf..:D:D :)

6 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Feb 18, 2010 9:31 pm

skodats

Inspector principal de poliţie
Inspector principal de poliţie
am vazut si eu faza aia Marlanu

7 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Mar 01, 2010 12:48 am

danciueduard

Inspector de poliţie
Inspector de poliţie
da asa e cm zice edytza am vazut episodul 500 voi nu la-ti vazut?

8 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Vin Mar 12, 2010 12:51 am

Valentin

Varlavu
Varlavu
Daca mi-ar putea face rost de toate episodele din serialul "Trasnitii"

9 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Dum Mar 21, 2010 2:19 pm

danciueduard

Inspector de poliţie
Inspector de poliţie
Este tare dar nu mai scapi de nebuna de ema? asta l-asi intreba

10 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Apr 01, 2010 7:06 pm

Eu sunt!

Comandant
Comandant
cum a avansat de la soldat la primar de capitala ;))) ??

11 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Mar Iun 22, 2010 4:13 am

daca e casatorit si daca are copii

12 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Iun 24, 2010 11:11 pm

ducu

Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie
eu las intreba daca are si ce serviciu are

13 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Iun 24, 2010 11:14 pm

ducu

Chestor-şef de poliţie
Chestor-şef de poliţie
si las intreba cat timp liber are

14 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Joi Iun 24, 2010 11:15 pm

pai, serviciu are, doar este actor in serial

15 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Dum Iun 27, 2010 6:42 am

Este adevarat ca sunt nepotul lui Toni bounce

16 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Dum Iul 04, 2010 12:04 pm

Edytza

Caporal
Caporal
Vandame , tie ce episod ti-a placut cel mai mult de pana acum ?

lol!

(ca am vazut ca in episodul 400 , Grig nu te-a lasat sa spui asta pentru ca "ai fost obraznic")

17 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Iul 05, 2010 5:04 am

As fi raspuns episodul Haiducii dar Chiorete a fost mai rapid decat mine jocolor

18 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Iul 05, 2010 6:47 am

Edytza

Caporal
Caporal
AA... Da ! Mi-l amintesc... mi-a placut faza cand l-ai umplut de karăţi pe "ciocoiul" de George lol! lol! lol!

19 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Lun Iul 05, 2010 7:33 pm

fain

20 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Vin Iul 09, 2010 2:11 am

Edytza

Caporal
Caporal
Vandame, din cate am vazut eu , colegul vostru Grig isi ca da "aere" de vedeta...Ca actor nu am ce sa ii reprosez , isi joaca foarte bine rolul -poate chiar cel mai bine- ... dar mie mi se pare ca se cam crede Bo$$ pe acolo tongue este adevarat , sau mi-am format eu o parere gresita despre el ?

21 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Vin Iul 09, 2010 2:26 am

Silv

General
General
el e Bo$$-ul acolo...Daca tii minte intr-un sezon ( nu stiu care ),la sfarsitul fiecarui episod scria Grig Chiroiu Media Company,sau ceva de genul asta...

22 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Vin Iul 09, 2010 2:37 am

Edytza

Caporal
Caporal
Stiu ca asta scrie la sfarsitul episoadelor....dar eu ma refeream la atitudinea lui din viata de zi cu zi

Pupaza

23 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Sam Iul 10, 2010 6:32 am

Valentin

Varlavu
Varlavu
Eu nu cred ca este asa , ci este doar o impresie gresita!

Sarbatori fericite!

24 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Mier Iul 14, 2010 3:58 am

de acord cu Valentin

25 Re: Daca ai fi fata in fata cu "Vandame" ce l-ai intreba? la data de Mier Iul 14, 2010 5:51 am

Joaca un rol suntem foarte buni colegi jocolor

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 3]

Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum