Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Vezi rezultatele

Facebook
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)

razvanX (3410)

trasnit08 (3153)

Alex.B (3121)

Valentin (2612)

razvan 1997 (2190)

alexutzu (2020)

alexandru04bos1 (1989)

Florinel (1696)

ducu (1458)

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Urari,salutari pentru zile de nastere

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 3]

26 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Sam Sept 10, 2011 4:14 am

trasnit08

Marlanu
Marlanu
la multi ani celor care poarta numemele ana sau derivat din ana am editat acest mesaj maine este ziua lu razvan si am tinut sa ii zic din timp un calduros la multi ani si multa sanatate

Vezi profilul utilizatorului

27 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mier Sept 14, 2011 2:00 am

Alex.B

Vandame
Vandame
LA MULTI ANI RAZVANE...multi ani traiasca ....;) toate cele bune sanatate ...si dorinte implinite! cam asta se ureaza ,nu? o zi buna in continuare!!!

Vezi profilul utilizatorului http://www.trasnitii.com

28 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Joi Sept 15, 2011 1:17 am

trasnit08

Marlanu
Marlanu
la multi ani celor care isi sarbatores ziua azi

29 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Joi Sept 29, 2011 6:54 pm

Alex.B

Vandame
Vandame
Tin sa zic un sincer la multi ani tuturor ce asi serbeaza ziua de nastere azi..sau in aceasta luna a toamnei cat si...de ce nu?! si mie la multi ani:)) ole!!! Chiorete

30 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Vin Sept 30, 2011 12:31 am

trasnit08

Marlanu
Marlanu
la multi bani tuturor care sunt inscrisi pe acest site

31 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 5:40 pm

vreau sa urez de pe acum la multi ani la cei cu numele de ion,si-mi urez si mie la multi ani fiindca sunt nascut pe 7 ianuarie dar ion nu ma cheama :)

32 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 5:53 pm

la multi ani tuturor !!!!!!!!!!!!! si Marlanu

33 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 5:57 pm

multumim la fel

34 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 8:52 pm

cp

35 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 9:31 pm

no numai bine la toata lumea

36 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Dec 27, 2011 9:46 pm

multumim la fel

37 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mier Dec 28, 2011 5:39 pm

happy new year de pe acum ca numai am rabdare =))

38 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mier Dec 28, 2011 7:47 pm

=))

39 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Joi Dec 29, 2011 2:42 am

Alex.B

Vandame
Vandame
pai...sa o luam pe rand trecem la subiect ---> UN AN NOU FERICIT sa curga cu sampanie( ce greu trece timpu...sa vina sambata)

40 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Joi Dec 29, 2011 3:55 am

traznit new year la toata lumea,chiar ca vine greu sambata

41 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Vin Dec 30, 2011 3:50 am

=))

42 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Sam Dec 31, 2011 11:20 pm

vreau sa urez la multi ani membrilor cu numele de ion fiidnca vine sf ion,cei care isi serbeaza ziua de nastere luna asta,in primul rand lui valentin,deoarece pe 19 este ziua lui,tin sa-i urez la multi ani de pe acum,tot ce isi doreste si multa sanatate pt ca nu sunt sigur ca o sa fiu pe site pe 19

43 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Dum Ian 01, 2012 12:14 am

Alex.B

Vandame
Vandame
lingaule:)) HAPPY NEW YEAR...

44 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Dum Ian 01, 2012 12:59 am

puu sefu ce vi s-au prafuit adidasii,stati permiteti sa vi sterg eu,nu ma mai face lingau ca ma inrosesc,macar la vorbe si primit sa nu fiu chitra :),apropo era sa uit traZnit new year la toata lumea

45 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Ian 03, 2012 8:54 pm

Mr.Pupaza

Subinspector de poliţie
Subinspector de poliţie
:))

MESAJELE CE NU CONTIN SUBIECT...sau raspuns la adresa topicurilor pe viitor vor incasa un WARN (am facut si rima)...ai grja...Alex.B

46 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Dum Ian 08, 2012 12:40 am

trasnit08

Marlanu
Marlanu
la multi ani si multe bucuri pt cei care isi sarbatoresc zile de nastere sau de nume.... si pt ca vreau sa fac un anunt peste 2 luni voi implini un an decand sunt pe acest site minunat:x

47 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Dum Ian 08, 2012 12:55 am

si eu pe 24 iulie fac 2 ani,sunt dita mai veteranu da ce zic eu veteran dita mai membru

48 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Ian 10, 2012 4:56 am

trasnit08

Marlanu
Marlanu
dita mai membru luni vrei sa zici

49 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mar Ian 10, 2012 5:22 am

da ce zic eu dita mai membru lunii poate intr-o mie de ani chiar moderator :))

50 Re: Urari,salutari pentru zile de nastere la data de Mier Feb 15, 2012 2:29 am

Alex.B

Vandame
Vandame
LA MULTI ANI VALENTINE....sa fi IUBIT de ziua INDRAGOSTITILOR
<("O_o")----> TOATE CELE BUNE

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 2 din 3]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum