Intra si tu in comunitatea "Trasnitii"
Acasa
Site
Episoade Video
Stiri "trasnitii"
Episoade
Chat
Membri
Conectare
Deconectare
Sondaj

Ce personaj preferati?

Vezi rezultatele

Facebook
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Top postatori
marlanu_ferdi (4748)

razvanX (3410)

trasnit08 (3153)

Alex.B (3121)

Valentin (2612)

razvan 1997 (2190)

alexutzu (2020)

alexandru04bos1 (1989)

Florinel (1696)

ducu (1458)

Link-uri externe
FOTBAL PE NET

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Mier Mai 04, 2011 2:41 am

RulerYo

Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie
Spuneti-va parerea ...Apoi v-o zic si pe a mea

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Mier Mai 04, 2011 2:26 pm

razvanX

Marlanu
Marlanu
am frut un joc cu impuscaturi ca si cs dar arme mai smekere oameni mai normali zombie(doar in zombie)ca left 4 dead

3 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Vin Sept 09, 2011 1:17 am

Alex.B

Vandame
Vandame
un joc funny in care sa te distrezi sa faci ce vrei tu....ceva de ganu asta as face ..sa fie gratis!!!si online si single player

Vezi profilul utilizatorului http://www.trasnitii.com

4 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Mar Sept 13, 2011 3:54 am

Lordutu53

Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie
un joc in care mereu e ceva nou in joc de care sa nu te pliktisesti ex:un joc cu sabi si luptatori din vechime

5 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Sam Noi 26, 2011 7:38 pm

razvan2000

Comisar-şef de poliţie
Comisar-şef de poliţie
bv

6 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Ian 09, 2012 2:25 am

un joc cu impuscaturi si cu asasinari cum ar fi jocul HITMAN

7 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Ian 09, 2012 4:12 am

un joc gen gta 4,dar in care sa poti asasina calumea,gen postal 2,asasin creed

8 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Ian 09, 2012 8:23 pm

gabelu

Agent-şef adjunct de poliţie
Agent-şef adjunct de poliţie
un joc de wrestling pentru pc ca nu exista niciunul decat prin emulatoare(pcsx2,dolphin,pspvitaemu)

Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/profile.php?id=100002358483080

9 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Ian 09, 2012 8:41 pm

eu raman la ideea mea

10 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Ian 09, 2012 9:39 pm

@gabelu,exista jocuri de wrestling pt pc,de la jocul raw2,au facut tot felul de versiuni,ma refer la wwe impact si ultimate impact

11 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Vin Feb 10, 2012 3:52 pm

Lordutu53

Subcomisar de poliţie
Subcomisar de poliţie
marlanu_ferdi are dreptate
eu m-am gandit la un joc cu o grafica foarte buna(parca esti in joc) si tu sa fi Harry Potter si sa inveti tot felul de vraji sa participi la concursuri,sa mergi la ore si in ultimul level sa te lupti cu Lordul Cap-de-Mort

12 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Sam Feb 11, 2012 12:06 am

da,asta este o idee buna adica din totul sa iei cate ceva si ca sa fie pe placul tuturor cu omul sa poti face manevre de wrestling iar omul sa il alegi singur dintre orice personaj care exista.

13 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Apr 02, 2012 2:55 am

co106

Soldat
Soldat
unul de genul NFS MOST WANTED

14 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Lun Iun 10, 2013 4:51 am

Florinel

Loricica
Loricica
un joc in care sa ii fac pe trasnitii sa zica in orice episod www.trasnitii.com :))

Www.Trasnitii.Com iti multumesc ca ne esti Alaturi !

Nu ai cont? si vrei sa lasi un comentariu nimic mai simplu INREGISTREAZA-TE si treci la povesti cu noi !

Www.Trasnitii.Com

Marlanu 
Vezi profilul utilizatorului http://www.trasnitii.com

15 Re: Ce joc ai vrea sa infiintezi tu?Spune despre el la data de Mier Feb 11, 2015 12:10 am

Jocul Raw 2 nu e pe pc e pe Xbox Original ci Jocul Raw din 2002 e pe PC si Xbox

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum